config

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

strzalka15Kredyt gotówkowy dla Weterynarzy

1. Kredyt gotówkowy dla Lekarza Weterynarii czy Leasing lub wynajem?
Co jest korzystniejszym rozwiązaniem dla Lekarza Weterynarii w przypadku zakupu samochodu?
Na jaki okres najlepiej wziąć kredyt lub leasing? kredyt gotowkowy dla weterynarzy

Kto nie ma psa czy kota lub innego pupila ten nie ma raczej okazji spotkać Lekarza naszych ulubieńców, czasem najważniejszych członków rodziny. Ja też nie wiedziałem. Z okazji rocznicy ślubu moich Rodziców kupiłem im sunię Jack Russell Terrier. I to był strzał w dziesiątkę, ponieważ życie moich Rodziców całkowicie się zmieniło. W wieku 2 lat sunia ciężko się zatruła. I dopiero wtedy spostrzegłem, ile ona znaczy dla mojej Mamy, która jest jej Panią. Ratowanie psa trwało około 3 m-cy. Dziś mogę powiedzieć, podziwiam Lekarzy Weterynarii, że mając co chwilę inne zwierzę, ale też inną rasę dobrze rozpoznają przyczynę choroby, tym bardziej że z pacjentem nie można porozmawiać, a często właściciel opowiada całą historię jego ulubieńca i nie zawsze trafnie odpowiada na pytania. Dlatego jest bardzo ważne, aby zawód, jaki wykonujemy wykonywać z pasją, jak to jest w przypadku Lekarzy Weterynarii.

Aby odpowiedzieć na pytanie, co jest lepsze i korzystniejsze: kredyt gotówkowy czy leasing, najlepiej jest przyjrzeć się cechom wspólnym i różnicom przy korzystaniu z zakupu np. samochodu. Porównanie najczytelniejsze będzie, jeśli przedstawię je w tabeli poniżej.

 

  Kredyt gotówkowy na dowolny cel Leasing
Wkład własny/wykup Bank udziela żądanej kwoty na zakup. Nie ma potrzeby dysponowania własnymi środkami. Kupujemy samochód i już – nie ma potrzeby martwienia się o środki na wykup Również nie ma potrzeby posiadania środków własnych, ale po spłacie wszystkich rat leasingu trzeba mieć środki na wykupienie samochodu na własność. Często jest to 25 -60% jego wartości na dzień zakupu
Okres spłaty/wysokość Można swobodnie ustalić wysokość raty, ponieważ kredyt może być udzielony na maks. okres np. 10 lat Okres spłaty uzależniony jest od max. okresu amortyzacji w tym przypadku samochodu, który wynosi 5 lat
Wcześniejsza spłata/koszty Nie ma kosztów wcześniejszej spłaty. Wcześniej spłacając, spłacamy tylko pożyczony kapitał kredytu bez dodatkowych kosztów czy prowizji Leasing również możemy wcześniej spłacić, ale wcześniejsza spłata to suma wyznaczonych rat leasingu (zawierająca koszty leasingu) + kwota wykupu
Prawo własności Właścicielem stajemy się od razu w momencie zakupu. Oznacza to, że możemy np. w każdej chwili go sprzedać. Właścicielem będziemy dopiero po wykupie. Nie możemy swobodnie dysponować samochodem, ponieważ jest on właścicielem firmy (banku), który udzielił nam leasingu
Formalności Przy kredycie gotówkowym dla Lekarzy Weterynarii wystarczy wypełnienie wniosku o kredyt Tutaj również wystarczającym dokumentem jest dokument tożsamości oraz faktura
Weryfikacja BIK Jest sprawdzany. Jest sprawdzany
Standardowe koszty Prowizja za udzielenie (czasem jej nie ma), odsetki w każdej spłacanej racie Wkład własny wszystkie raty leasingowe (zawierające koszty) + wykup
Limit kilometrów Nie ma ograniczenia. Po przekroczeniu ilości kilometrów firma leasingowa nalicza dodatkowe opłaty
Polisa AC Polisa nie jest wymagana – ale warto ją mieć Zawsze jest wymagana
Naprawa serwis Mamy wybór serwisu Wymagane są autoryzowane punkty naprawy
Możliwość użyczenia osobą trzecim Swoboda dysponowania – można, bo Bank nie interesuje się naszym samochodem Jest możliwa po otrzymaniu odpłatnego upoważnienia od firmy leasingowej

 

Dodam, że kredytem gotówkowym mogą Państwo sfinansować wiele celów. Co to oznacza ?

To tak jak w supermarkecie, w którym jest wszystko, a my chcąc coś kupić lub np. obniżyć sobie koszty już posiadanych zobowiązań, możemy zrealizować sobie wszystkie nasze potrzeby, uzyskując na nie wszelkie środki pochodzące z jednego kredytu. Będziemy płacili 1 ratę. Będziemy mogli go w każdej chwili spłacić bez dodatkowych kosztów.

Jak załatwić taki kredyt gotówkowy dla Lekarza Weterynarii?
Czym się charakteryzuje?

Proponuję:

 1. Umówić się na spotkanie – możemy spotkać się w Państwa miejsca pracy lub zamieszkania.
 2. Dokumenty – wypełnimy wspólnie wniosek kredytowy, będzie też potrzebna informacja z Krajowa Izba Lekarsko – Weterynaryjna.
 3. Brak wymogu zabezpieczenia – kredyt na dowolny cel lub wiele celów nie wymaga zabezpieczenia czy poręczenia osób trzecich.
 4. 1-2 dni robocze, to czas potrzebny na uzyskanie przez Państwa środków na wyznaczone cele.
 5. Maks. kwota kredytu to nawet 300.000 PLN.
 6. Swoboda dysponowania środkami z kredytu – bank po wypłacie środków.

ZAPRASZAM

Proszę zadzwonić, a przyjadę do Państwa z drukami banku, przedstawię przeliczenie zdolności kredytowej i wysokość raty kredytowej. Dopilnuje sprawy, abyście Państwo mogli szybko zrealizować swoje potrzeby. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz umieszczony poniżej.

Zapraszam do odwiedzenia zakładki „Pytania i odpowiedzi”, gdzie zamieszczam ciekawe zagadnienia związane z kredytami.

Przykładowe pytania:

 

Dlaczego czasem bank zaskakuje nas negatywną decyzją kredytową ?

Z jakich powodów możemy otrzymać negatywną decyzję kredytową?

Co to jest przekredytowanie?

Jak się przed tym bronić?

Przy wnioskowaniu o kredyt bez względu czy jest to bank, czy spółka powołana przez bank udzielająca leasingów, pierwszą sprawą przed liczeniem zdolności kredytowej jest sprawdzenie, jak wygląda nasza historia w BIK oraz innych baz takich KRD, MIGBR.
Banki obecnie bardzo uważnie przyglądają się już posiadanym zobowiązaniom pod względem terminowości ich spłaty, ilości posiadanych zobowiązań oraz pod kątem instytucji, które nam udzielają kredytów.
Dlatego warto mieć świadomość, co może zaważyć na naszą ocenę, a w konsekwencji na zdolność kredytową:

 1. Historia w BIK – tutaj ważne jest, czy terminowo spłacamy kredyty tzn. Czy np. nasze opóźnienia w spłacie nie są cykliczne, czy opóźnienia są do 30 dni, czy powyżej, jeśli już są opóźnienia w spłacie powyżej 30 dni, to z jakimi kwotami zalegaliśmy, czy w przeszłości (do 5 lat) mieliśmy jakąś niespłaconą kwotę np. za prowadzenie rachunku lub np. pozostała jakaś niedopłata przy spłacie kredytu.
 2. Ocena scoringowa – banki poza oceną, która jest również w raporcie BIK mają własną ocenę scoringową, która zawiera głównie takie parametry, jakie może pozyskać z wniosku kredytowego lub z własnej historii, jaką klient ma w tym banku. Tutaj można by powiedzieć praktycznie, wszystko ma znaczenie.
 3. Rodzaj umowy, na jakiej jesteśmy zatrudnieni. Firma, w której pracujemy.
 4. Zbyt wysoka kwota kredytu, o który wnioskowaliśmy
 5. Zbyt wiele zapytań w BIK. Jeśli wnioskujemy o kredyt, ważne jest, żeby nie złożono nam wielu zapytań, a tak się dzieje, jeśli zlecimy prowadzenie naszej sprawy kilku pośrednikom kredytowym lub sami złożymy wnioski do wielu banków.
 6. Pożyczki pozabankowe – banki bardzo niechętnie patrzą na Klientów, którzy korzystają z pożyczek spoza sektora bankowego.
 7. Mieliśmy/mamy sprawę komorniczą
 8. Mamy już za dużą liczbę zobowiązań
 9. Opóźniamy się w spłatach kredytów – mamy regularne opóźnienia w spłacie kredytów np. co miesiąc spóźniamy się 2 tygodnie lub posiadamy, mieliśmy opóźnienia powyżej 30 dni.
 10. Korzystamy ze zbyt wielu kredytów, które zaciągnęliśmy w krótkim okresie np. 1 roku.
 11. Mamy zbyt mało lub zbyt dużo lat.
 12. Pracujemy w branży zagrożonej – tutaj banki same określają, jakie branże są według nich branżami obarczonymi dużym ryzykiem np. bankructwa.
 13. Niepoprawnie wypełniony wniosek kredytowy – tutaj rolą doradcy jest udzielenie informacji i pomoc w wypełnieniu wniosku.
 14. Mamy małe doświadczenie zawodowe. Szczególnie trudne jest to, jak rozpoczynamy działalność.

To tylko niektóre z powodów, jakie mogą wpłynąć na uzyskanie lub nie, pozytywnej decyzji kredytowej. Na wiele spraw nie mamy wpływu, ale rada jest taka, aby zgodnie ww. punktami, unikać opóźnień w spłacie kredytów; nie brać kredytów poza rynkiem bankowym; sprawdzać, czy zamykane i spłacane przez nas produkty są spłacone.

Ja ze swej strony mogę zaproponować pełen profesjonalizm wynikający z mojego doświadczenia zawodowego, który nie pozwala mi na narażanie Klientów na zbędną stratę czasu i pogorszenie ich sytuacji w BIK.

 

Kredyt gotówkowy dla wszystkich

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

Kredyt dobry na wszystko!!! Wysokość 300.000,- PLN!!! Bez zabezpieczenia!!!
Czy to możliwe?

Kupując mieszkanie czy dom, budując dom czy lokal użytkowy sposobem gospodarczym lub przez dewelopera – bank bardzo chętnie osobie fizycznej czy firmie udziela kredytu, ale nabywana nieruchomość staje się zabezpieczeniem kredytu. Lub...
Jeśli np. kupujemy samochód w salonie, nie mając całej potrzebnej kwoty, pojazd jest przedmiotem zastawu.

polskie pieniadze A jak jest w przypadku, gdy potrzebujemy kredytu np. na:
- kursy zawodowe,
- wkład własny do kredytu hipotecznego,
- zakup samochodu, motocykla,
- spłatę drogich zobowiązań,
- remont domu, mieszkania,
- bieżące potrzeby w firmie,
- nagłe potrzeby w budżecie domowym,
- pomoc dla naszych dzieci, rodziców,
- okazyjny zakup nieruchomości,
lub każdy inny cel...

W takim przypadkach kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń rzeczowych oraz bez poręczeń innych osób jest idealnym rozwiązaniem.

Jakie cechy ma taki kredyt?

- Na każdy cel!
Tym kredytem możemy zrealizować prawie każde nasze cele.
- Minimum dokumentów!
Dowód osobisty, legitymacja zawodowa, oświadczenie nasze o uzyskiwanym dochodzie, czasem wydruk z konta i już.
- Brak zabezpieczenia kredytu!
Nie wiąże się on z szukaniem zabezpieczenia na jakimś naszym majątku lub poręczeniu osoby trzeciej.
- Czas uzyskania!
Kredyt gotówkowy możemy otrzymać w 1-2 dni.
- Okres kredytowania!
Jest udzielany na dosyć długi okres maks. do 10 lat.
- Raty!
Kredyt taki spłacamy w ratach równych lub malejących.
- Wcześniejsza spłata!
Możemy spłacić taki kredyt szybciej, niż wynika to z umowy kredytowej i nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami dla nas.

Co zyskujemy, korzystając z takiego formy finansowania naszych planów i potrzeb?

Przyglądając się cechom tego kredytu, możemy powiedzieć, że:
Każdy cel – kredytem tym zrealizujemy każde swoje marzenie i plany
Minimum dokumentów – nie trzeba kompletować dokumentów do kredytu – dokumenty, jakie są potrzebne to właściwie tylko druki bankowe do wypełnienia i drukuję historię z mojego konta.
Czas realizacji 1-2 dni gwarantuje, że zrealizujemy nasz wymarzony cel – oznacza to, że kupimy coś w okazyjnej cenie lub ktoś nas nie wyprzedzi i z zakupem; nie stresuje się czy uda mi się dostać kredyt jak to jest np. przy 1-miesięcznym oczekiwaniu na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Możliwość ustalenia raty – wygoda w wyborze wysokości raty (arty równe lub malejące) – można dostosować wysokość raty i czas, jak szybko będę spłacał kredyt
Brak kosztów przy wcześniejszej spłacie – brak prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu w przeciwieństwie np. do kredytów hipotecznych i firmowych, gdzie banki przez przynajmniej 2-5 lat pobierają dodatkowe prowizje za wcześniejszą spłatę kredytu.

Jak uzyskać taki kredyt w 1-2 dni?

Można by sobie wyobrazić taką sytuację, chcę (..............tu proszę wpisać swój cel do zrealizowania, np. chcę kupić ....), dzwonię do pana Andrzeja Bobrowskiego, spotykamy się, podpisujemy wniosek oraz oświadczenie o dochodach, daj też wydruk z konta, jeśli potrzeba, nie szukamy pomocy w znalezieniu zabezpieczenia, czekamy 1-2 dni, podpisuję umowę i otrzymujemy gotówkę.

.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażona zgoda jest dobrowolna, ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania zgody w dowolnym momencie i formie (np. email: ab@kredytna.info), a także do żądania usunięcia danych, ich przeniesienia, wglądu i aktualizacji.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez All Kredyty Andrzej Bobrowski, w celu realizacji odpowiedzi na mój kontakt, w tym przesłania oferty usług lub innych informacji handlowych, jeżeli tego dotyczy moje zapytanie.

Zgadzam się:(*)
Nieprawidłowe dane

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Temat
Nieprawidłowe dane

Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Przepisz liczby(*)
Przepisz liczby ZMIEŃ LICZBY Nieprawidłowe dane

KONTAKT

ALL EKREDYTY
Ekspert kredytowy Andrzej Bobrowski
Doradztwo Finansowe – Kredyty
Ul.Pomorska 134/136 M 43
91-403 Łódź


Tel. kom. +48 601 860 370

Adres e-mail: andrzej.bobrowski@all-kredyty.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00

SPECJALISTA KREDYTOWY

Kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe, pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty hipoteczne walutowe.

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE. NIE POBIERAM PROWIZJI OD KLIENTÓW.

NIP 725 164 23 08

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©. Specjalista kredytowy Andrzej Bobrowski
POLITYKA PRYWATNOŚCI