config

all kredyty 803x154v2b

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

strzalka15Kredyt gotówkowy dla Marynarzy

Na samym początku pragnę pozdrowić wszystkich moich Klientów Marynarzy oraz ich Żony, Narzeczone, które nie rzadko pilnują wielu spraw związanych z udzielonym czy wypłacanym kredytem! zaglowiec

Już od blisko 5 lat pomagam Marynarzom w realizacji ich planów i marzeń. Mogę ze swej strony powiedzieć, że Marynarze są najlepszymi Klientami ceniącymi sobie rzetelność, punktualność i dane słowo. Dziś mogę powiedzieć, że zarówno dyplomy, jakie otrzymałem (pracowałem w Deutsche Bank Polska S.A.), właśnie za sprzedaż kredytów walutowych i gotówkowych głównie dla Marynarzy oraz polecenia, jakie otrzymuję, są dla mnie potwierdzeniem, że moje działania, pomoc w rozwiązywaniu czasem trudnych sytuacji, wiedza i doświadczenie zawodowe znajdują uznanie.

Na jak duży kredyt gotówkowy mogą teraz liczyć Marynarze ?

Zakup działki, jaki kredyt wybrać ?

Jaki okres kredytowania wybrać?

Na jakie cele najczęściej wnioskują Marynarze?

Jakie cechy ma taki kredyt?

Obecnie w Polsce rynek usług mocno się konsoliduje. Na rynku pozostają najwięksi gracze, a co za tym idzie, jest mniejszy wybór. Dziś mogę powiedzieć, że jeszcze w 2018 roku i latach poprzednich większość kredytów, jakie udzielałem Marynarzom, były to kredyty hipoteczne dla Marynarzy.
Dziś rynek kredytów walutowych został mocno ograniczony ze względu na wymóg posiadania min. 30% lub 40% wkładu własnego. Dlatego otrzymanie kredytu gotówkowego dla Marynarzy jest niezwykle istotne, aby móc z jego pomocą uzyskać kredyt hipoteczny.

Kwota, jaką potrzebują Marynarze, często kształtuje się na poziomie 100, 200, 300 tys.zł  i więcej.  Mając w perspektywie uzyskanie kredytu hipotecznego, ważne jest, żeby kredyt gotówkowy nie ograniczył zdolności kredytowej. Dlatego zawsze doradzam, aby wybrać najdłuższy okres kredytowania. Wybór najdłuższego okresu kredytowania nie oznacza, że będziemy go musieli spłacać np. 8 czy 10 lat. Jest to tylko potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego dla Marynarzy.

Kredyt gotówkowy dla Marynarzy możemy wcześniej spłacić bez prowizji. Nadpłacając ten kredyt lub spłacając go przed terminem, nie zapłacimy dodatkowych kosztów czy prowizji. Często Marynarze pytają mnie, jak sfinansować zakup działki? Otóż sprawa wygląda następująco: korzystniej jest zakupić działkę kredytem gotówkowym, mając w perspektywie budowę domu i uzyskanie kredytu hipotecznego na jego pobudowanie. Dlaczego?

Wnioskując o kredyt na budowę domu bank, żąda od nas wkładu własnego. W przypadku Marynarzy jest to min. 30 - 40% kosztów całej inwestycji, ale liczonej wraz z zakupem działki. Jeżeli działkę kupimy za pomocą kredytu gotówkowego bank, uzna nam za wkład własny wartość działki.

Marynarze wnioskując o kredyt gotówkowy, najczęściej potrzebują środków na: wkład własny do kredytu hipotecznego, sfinansowanie kursów zawodowych, zakup działki, spłatę drogich zobowiązań, nagłe potrzeby w budżecie domowym, zakup samochodu lub motocykla.
W tych i innych potrzebach kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń rzeczowych oraz bez poręczeń innych osób jest idealnym rozwiązaniem.

Jakie cechy ma taki kredyt? kompas

  1. Dobry na wszystko – kredytem tym możemy zrealizować jeden lub wiele celów.
  2. Dostępny – minimum dokumentów.
  3. Szybko – bank zwykle potrzebuje 1-2 dni, aby przyznać kredyt i przygotować umowę kredytową.
  4. Bez poręczyciela – nie jest potrzebne poręczenie lub inne zabezpieczenie.
  5. Rata – kredyt taki możemy uzyskać na 8, a nawet 10 lat.
  6. Spłata bez kosztów – wcześniejsza spłata lub nadpłata kredytu nie jest obarczona dodatkową prowizją.

ZAPRASZAM

Proszę zadzwonić, a przyjadę do Państwa z drukami banku, przedstawię przeliczenie zdolności kredytowej i wysokość raty kredytowej. Dopilnuje sprawy, abyście Państwo mogli szybko zrealizować swoje potrzeby. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz umieszczony poniżej.

Zapraszam do odwiedzenia zakładki „Pytania i odpowiedzi”, gdzie zamieszczam ciekawe zagadnienia związane z kredytami.

Przykładowe pytania:

 

Czy waluta w jakiej zarabia Marynarz, ma wpływ na uzyskanie kredytu gotówkowego dla Marynarzy?

Czy można uzyskać taki kredyt w walucie, w jakiej zarabiamy np. w CAD lub GBP?

Udzielając kredytów dla marynarzy, spotykam się najczęściej z dochodami uzyskiwanymi w EUR, GBP, USD. Rzadziej zdarzają się marynarze zarabiający w NOK i SEK. Zdarzyło się, że Marynarz zarabiał CAD (dolarze kanadyjskim) i tutaj również nie miało to znaczenia. Ważne jest, aby dochody wpływały na konto w Polsce.

Rodzaj waluty ma znaczenie przy kredycie hipotecznym. Przy kredytach gotówkowych dla Marynarzy nie obowiązuje Rekomendacja „S”, która ma zastosowanie do kredytów hipotecznych, a która mówi, że waluta zarobkowania musi być zgodna z walutą udzielonego kredytu hipotecznego. W Polsce obecnie jeszcze Banki nie wprowadziły możliwości uzyskania kredytu gotówkowego w innej walucie niż PLN.

 

Kredyt gotówkowy dla wszystkich

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

Kredyt dobry na wszystko!!! Wysokość 300.000,- PLN!!! Bez zabezpieczenia!!!
Czy to możliwe?

Kupując mieszkanie czy dom, budując dom czy lokal użytkowy sposobem gospodarczym lub przez dewelopera – bank bardzo chętnie osobie fizycznej czy firmie udziela kredytu, ale nabywana nieruchomość staje się zabezpieczeniem kredytu. Lub...
Jeśli np. kupujemy samochód w salonie, nie mając całej potrzebnej kwoty, pojazd jest przedmiotem zastawu.

polskie pieniadze A jak jest w przypadku, gdy potrzebujemy kredytu np. na:
- kursy zawodowe,
- wkład własny do kredytu hipotecznego,
- zakup samochodu, motocykla,
- spłatę drogich zobowiązań,
- remont domu, mieszkania,
- bieżące potrzeby w firmie,
- nagłe potrzeby w budżecie domowym,
- pomoc dla naszych dzieci, rodziców,
- okazyjny zakup nieruchomości,
lub każdy inny cel...

W takim przypadkach kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń rzeczowych oraz bez poręczeń innych osób jest idealnym rozwiązaniem.

Jakie cechy ma taki kredyt?

- Na każdy cel!
Tym kredytem możemy zrealizować prawie każde nasze cele.
- Minimum dokumentów!
Dowód osobisty, legitymacja zawodowa, oświadczenie nasze o uzyskiwanym dochodzie, czasem wydruk z konta i już.
- Brak zabezpieczenia kredytu!
Nie wiąże się on z szukaniem zabezpieczenia na jakimś naszym majątku lub poręczeniu osoby trzeciej.
- Czas uzyskania!
Kredyt gotówkowy możemy otrzymać w 1-2 dni.
- Okres kredytowania!
Jest udzielany na dosyć długi okres maks. do 10 lat.
- Raty!
Kredyt taki spłacamy w ratach równych lub malejących.
- Wcześniejsza spłata!
Możemy spłacić taki kredyt szybciej, niż wynika to z umowy kredytowej i nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami dla nas.

Co zyskujemy, korzystając z takiego formy finansowania naszych planów i potrzeb?

Przyglądając się cechom tego kredytu, możemy powiedzieć, że:
Każdy cel – kredytem tym zrealizujemy każde swoje marzenie i plany
Minimum dokumentów – nie trzeba kompletować dokumentów do kredytu – dokumenty, jakie są potrzebne to właściwie tylko druki bankowe do wypełnienia i drukuję historię z mojego konta.
Czas realizacji 1-2 dni gwarantuje, że zrealizujemy nasz wymarzony cel – oznacza to, że kupimy coś w okazyjnej cenie lub ktoś nas nie wyprzedzi i z zakupem; nie stresuje się czy uda mi się dostać kredyt jak to jest np. przy 1-miesięcznym oczekiwaniu na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Możliwość ustalenia raty – wygoda w wyborze wysokości raty (arty równe lub malejące) – można dostosować wysokość raty i czas, jak szybko będę spłacał kredyt
Brak kosztów przy wcześniejszej spłacie – brak prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu w przeciwieństwie np. do kredytów hipotecznych i firmowych, gdzie banki przez przynajmniej 2-5 lat pobierają dodatkowe prowizje za wcześniejszą spłatę kredytu.

Jak uzyskać taki kredyt w 1-2 dni?

Można by sobie wyobrazić taką sytuację, chcę (..............tu proszę wpisać swój cel do zrealizowania, np. chcę kupić ....), dzwonię do pana Andrzeja Bobrowskiego, spotykamy się, podpisujemy wniosek oraz oświadczenie o dochodach, daj też wydruk z konta, jeśli potrzeba, nie szukamy pomocy w znalezieniu zabezpieczenia, czekamy 1-2 dni, podpisuję umowę i otrzymujemy gotówkę.

.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażona zgoda jest dobrowolna, ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania zgody w dowolnym momencie i formie (np. email: ab@kredytna.info), a także do żądania usunięcia danych, ich przeniesienia, wglądu i aktualizacji.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez All Kredyty Andrzej Bobrowski, w celu realizacji odpowiedzi na mój kontakt, w tym przesłania oferty usług lub innych informacji handlowych, jeżeli tego dotyczy moje zapytanie.

Zgadzam się:(*)
Nieprawidłowe dane

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Temat
Nieprawidłowe dane

Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Przepisz liczby(*)
Przepisz liczby ZMIEŃ LICZBY Nieprawidłowe dane

KONTAKT

ALL EKREDYTY
Ekspert kredytowy Andrzej Bobrowski
Doradztwo Finansowe – Kredyty
Ul.Pomorska 134/136 M 43
91-403 Łódź


Tel. kom. +48 601 860 370

Adres e-mail: andrzej.bobrowski@all-kredyty.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00

SPECJALISTA KREDYTOWY

Kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe, pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty hipoteczne walutowe.

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE. NIE POBIERAM PROWIZJI OD KLIENTÓW.

NIP 725 164 23 08

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©. Specjalista kredytowy Andrzej Bobrowski
POLITYKA PRYWATNOŚCI