config

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

strzalka15Kredyt gotówkowy dla Adwokatów

 

Czy oferta i procedury bankowe ułatwiają otrzymanie kredytu przez Adwokata?

Czy wysokość uzyskanego dochodu ogranicza wysokość kwoty kredytu?

Dla przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, jakim jest Adwokat, obecnie jeden z banków ma wyjątkowe ułatwienia i propozycje uzyskania kredytu gotówkowego bez zabezpieczeń. kredyt walutowy

Kredyt taki posiada wiele korzyści i w dodatku jest łatwy w uzyskaniu. Można śmiało powiedzieć, że ze względu na preferencje jest on dostępny prawie że „od ręki”. A na czym to polega? Bank uprościł wnioskowanie o kredyt i skrócił swe procedury do minimum.

Rozmawiając z Adwokatami, przekonałem się, że są niesamowicie zapracowanymi osobami. Dlatego wychodząc naprzeciw, spotykam się często poza placówką bankową w dogodnym dowolnie wybranym miejscu. Na spotkaniu będziemy starali się dopasować bieżące potrzeby osobiste i firmowe do produktów oferowanych przez bank. W ofercie specjalnej dla Adwokatów jest możliwy do uzyskania kredyt nawet do 300.000 PLN bez zabezpieczenia.

Jeżeli okresowo wykazujemy niski dochód, to nie jest to przeszkodą we wnioskowaniu o większe kwoty kredytu, ponieważ specjalnie dla Adwokatów mamy propozycję kredytu na oświadczenie. Wówczas bank skorzysta ze swojej tabeli zarobków Adwokata. Dlatego chwilowy brak lub obniżenie wysokości dochodów nie jet przeszkodą. Głównymi zaletami takiego kredytu jest:

  1. Krótki okres uzyskania kredytu – zwykle procedura trwa 1-2 dni roboczych.
  2. Informacja z rejestru Naczelna Rada Adwokacka i wniosek kredytowy są wystarczającymi dokumentami do wnioskowania o kredyt gotówkowy dla Adwokatów.
  3. Oświadczenie o dochodzie – bank otrzymuje oświadczenie i przyjmuje maksymalną wysokość dochodu ze swojej tabeli.

Czy kredyt taki możemy przeznaczyć na jeden dowolny cel, czy na realizację wielu potrzeb?

A jeśli na wiele, to na co możemy przeznaczyć środki z takiego kredytu?

Specyfika zawodu Adwokata powoduje, że prowadząc własną działalność, trudno jest rozgraniczyć sprawy osobiste i firmowe. Dlatego np. samochód jest zarówno narzędziem pracy, jak i służy do celów osobistych. Z tego powodu, jeżeli np. chcielibyśmy takim kredytem sfinansować jego zakup, to nie ma problemu. Rozmawiając z Adwokatami wiem, że czasem gro swojego wynagrodzenia otrzymują po zakończeniu i wygraniu sprawy prowadzonej dla określonego klienta. Czasem sprawy takie ciągną się w dłuższej perspektywie czasowej.

Dlatego oprócz potrzeb indywidualnych takich jak (remont lub zakup mieszkania, domu, samochodu, wkład własny do kredytu) są również potrzeby bieżące np. kursy zawodowe, zmiana lokalu, środki na wkład w spółkę prawną lub inne.

Dla realizacji czasem wielu spraw niezawodny jest kredyt bez zabezpieczeń, który bez zbędnych dokumentów można otrzymać zwykle w 1 do 2 dni i spłacić bez dodatkowych kosztów prowizyjnych.

Zapraszam

Proszę zadzwonić, a przyjadę do Państwa z drukami banku, przedstawię przeliczenie zdolności kredytowej i wysokość raty kredytowej. Dopilnuje sprawy, abyście Państwo mogli szybko zrealizować swoje potrzeby. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz umieszczony poniżej.

Zapraszam do odwiedzenia zakładki „Pytania i odpowiedzi”, gdzie zamieszczam ciekawe zagadnienia związane z kredytami.

Przykładowe pytania:

 

Czy kredytem gotówkowym dla Adwokatów można spłacić kredyt firmowy?

Jaki kredyt można spłacić kredytem gotówkowym bez zabezpieczeń?

Obecnie we wniosku kredytowym o kredyt gotówkowy nie ma zapytania, na co przeznaczamy kredyt. Dlatego dysponowanie środkami kredytu jest, można powiedzieć, dowolne. Czyli np. można wziąć gotówkę „do ręki” i spłacić np. kredyt udzielony na firmę. Można spłacić kredyty udzielone na osobę, czyli np. spłatę karty kredytowej, limitu na koncie osobistym, kredytu ratalnego lub kredytu gotówkowego udzielonego przez inny bank.

Jest jednak jedno ograniczenie, że bank udzielający kredytu nie przeleje środków bezpośrednio na konto spłaty kredytu firmowego. Przy spłacie kredytów bezpośrednio nowo udzielanym kredytem gotówkowym, będziemy potrzebowali nr konta do spłaty oraz kwotę, która jest potrzebna do całkowitej spłaty kredytu.

 

Kredyt gotówkowy dla wszystkich

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

Kredyt dobry na wszystko!!! Wysokość 300.000,- PLN!!! Bez zabezpieczenia!!!
Czy to możliwe?

Kupując mieszkanie czy dom, budując dom czy lokal użytkowy sposobem gospodarczym lub przez dewelopera – bank bardzo chętnie osobie fizycznej czy firmie udziela kredytu, ale nabywana nieruchomość staje się zabezpieczeniem kredytu. Lub...
Jeśli np. kupujemy samochód w salonie, nie mając całej potrzebnej kwoty, pojazd jest przedmiotem zastawu.

polskie pieniadze A jak jest w przypadku, gdy potrzebujemy kredytu np. na:
- kursy zawodowe,
- wkład własny do kredytu hipotecznego,
- zakup samochodu, motocykla,
- spłatę drogich zobowiązań,
- remont domu, mieszkania,
- bieżące potrzeby w firmie,
- nagłe potrzeby w budżecie domowym,
- pomoc dla naszych dzieci, rodziców,
- okazyjny zakup nieruchomości,
lub każdy inny cel...

W takim przypadkach kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń rzeczowych oraz bez poręczeń innych osób jest idealnym rozwiązaniem.

Jakie cechy ma taki kredyt?

- Na każdy cel!
Tym kredytem możemy zrealizować prawie każde nasze cele.
- Minimum dokumentów!
Dowód osobisty, legitymacja zawodowa, oświadczenie nasze o uzyskiwanym dochodzie, czasem wydruk z konta i już.
- Brak zabezpieczenia kredytu!
Nie wiąże się on z szukaniem zabezpieczenia na jakimś naszym majątku lub poręczeniu osoby trzeciej.
- Czas uzyskania!
Kredyt gotówkowy możemy otrzymać w 1-2 dni.
- Okres kredytowania!
Jest udzielany na dosyć długi okres maks. do 10 lat.
- Raty!
Kredyt taki spłacamy w ratach równych lub malejących.
- Wcześniejsza spłata!
Możemy spłacić taki kredyt szybciej, niż wynika to z umowy kredytowej i nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami dla nas.

Co zyskujemy, korzystając z takiego formy finansowania naszych planów i potrzeb?

Przyglądając się cechom tego kredytu, możemy powiedzieć, że:
Każdy cel – kredytem tym zrealizujemy każde swoje marzenie i plany
Minimum dokumentów – nie trzeba kompletować dokumentów do kredytu – dokumenty, jakie są potrzebne to właściwie tylko druki bankowe do wypełnienia i drukuję historię z mojego konta.
Czas realizacji 1-2 dni gwarantuje, że zrealizujemy nasz wymarzony cel – oznacza to, że kupimy coś w okazyjnej cenie lub ktoś nas nie wyprzedzi i z zakupem; nie stresuje się czy uda mi się dostać kredyt jak to jest np. przy 1-miesięcznym oczekiwaniu na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Możliwość ustalenia raty – wygoda w wyborze wysokości raty (arty równe lub malejące) – można dostosować wysokość raty i czas, jak szybko będę spłacał kredyt
Brak kosztów przy wcześniejszej spłacie – brak prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu w przeciwieństwie np. do kredytów hipotecznych i firmowych, gdzie banki przez przynajmniej 2-5 lat pobierają dodatkowe prowizje za wcześniejszą spłatę kredytu.

Jak uzyskać taki kredyt w 1-2 dni?

Można by sobie wyobrazić taką sytuację, chcę (..............tu proszę wpisać swój cel do zrealizowania, np. chcę kupić ....), dzwonię do pana Andrzeja Bobrowskiego, spotykamy się, podpisujemy wniosek oraz oświadczenie o dochodach, daj też wydruk z konta, jeśli potrzeba, nie szukamy pomocy w znalezieniu zabezpieczenia, czekamy 1-2 dni, podpisuję umowę i otrzymujemy gotówkę.

.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażona zgoda jest dobrowolna, ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania zgody w dowolnym momencie i formie (np. email: ab@kredytna.info), a także do żądania usunięcia danych, ich przeniesienia, wglądu i aktualizacji.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez All Kredyty Andrzej Bobrowski, w celu realizacji odpowiedzi na mój kontakt, w tym przesłania oferty usług lub innych informacji handlowych, jeżeli tego dotyczy moje zapytanie.

Zgadzam się:(*)
Nieprawidłowe dane

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Temat
Nieprawidłowe dane

Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Przepisz liczby(*)
Przepisz liczby ZMIEŃ LICZBY Nieprawidłowe dane

KONTAKT

ALL EKREDYTY
Ekspert kredytowy Andrzej Bobrowski
Doradztwo Finansowe – Kredyty
Ul.Pomorska 134/136 M 43
91-403 Łódź


Tel. kom. +48 601 860 370

Adres e-mail: andrzej.bobrowski@all-kredyty.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00

SPECJALISTA KREDYTOWY

Kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe, pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty hipoteczne walutowe.

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE. NIE POBIERAM PROWIZJI OD KLIENTÓW.

NIP 725 164 23 08

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©. Specjalista kredytowy Andrzej Bobrowski
POLITYKA PRYWATNOŚCI