config

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

strzalka15Kredyt gotówkowy dla Pilotów i Pracowników lotnictwa

Kto podróżuje samolotem lub chociaż raz leciał i nawet jeśli doświadczył turbulencji, czy dziur powietrznych, to i tak może wyobrazić sobie, jak odpowiedzialną pracę wykonują Piloci. Kapitan i jego oficerowie wraz z załogą samolotu pasażerskiego biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za bezpieczny start i lądowanie samolotu. Również tak zwana obsługa naziemna nie w sposób bezpośredni – ale niezbędny dokłada wszelkich starań, aby pasażerowie bezpiecznie podróżowali. Ich praca wymaga doskonałego wykształcenia, ścisłego przestrzegania zasad bezpieczeństwa, doskonałej organizacji i umiejętności odczytywania zachowań pasażerów. kredyt gotowkowy dla pilotow

Najgorszy swój lot pamiętam do dziś z sierpnia 2010. Wtedy to oboje z żoną postanowiliśmy zasmakować greckich klimatów. Lot trwał 3 godziny, ale mieliśmy „przyjemność” doświadczyć turbulencji tak dużej, że zamówione napoje, mimo że trzymaliśmy je w ręku, znalazły się na naszych ubraniach. Dwukrotnie samolot wpadł w dziurę powietrzną, co też jest nie najlepszym przeżyciem, tym bardziej że stewardessa wcześniej informowała, że lecimy na wysokości 10.000 m. Opadający fotel spod... (wiadomo jakiej części ciała) oraz rozlane napoje na ubraniach sprawiły, że jak wylądowaliśmy na lotnisku na Krecie, Piloci z załogą nie otrzymali chyba takich braw, śpiewów i podziękowań nigdy w życiu. Brawa i śpiewy trwały chyba 10 minut.

W swej pracy mając Klientów Pilotów, przekonałem się, że oczekują ode mnie rzetelności i dokładności, a także, że obiecany kredyt będzie udzielony na warunkach wcześniej przedstawionych. Pragnę zapewnić, że cenię sobie dobrą opinię o swojej pracy i sobie, ponieważ przekonałem się wielokrotnie, że owocuje to poleceniami.

Pragnę zaprosić do kontaktu wszystkich przedstawicieli zawodów związanych z obsługą samolotów, czy lotniska takich jak np. Kapitanów i ich zastępców, oficerów, inżynierów, techników i mechaników, pracowników załogi samolotu, a także pracowników obsługi lotniska, menedżerów, dyrektorów, kierowników oraz pracowników biurowych.

Jeden z Pilotów zadał mi kilka pytań:

Czy uda się załatwić w 1 dzień kwotę 130.000 PLN kredytem dla Pilotów?
Czy przy okazji tego kredytu jest możliwe, aby spłacić prywatne zobowiązanie?
Jakie będą koszty tego kredytu, jeśli go spłacę w ciągu 2 lat?
Czy jest możliwe ubezpieczenie na życie na poczet zabezpieczenia rodziny?
A co w przypadku, jeśli dochody są uzyskiwane w obcej walucie?

Kredyt gotówkowy dla Pilotów oraz innych pracowników lotnictwa jest na preferencyjnych warunkach. Oznacza to m.in. możliwość jego szybkiego uzyskania. Pragnę Państwa poinformować, że oprócz krótkiego czasu na uzyskanie tego kredytu, trzeba powiedzieć jeszcze o innych cechach i korzyściach takich jak:

  1. Kredyt na wszystko – to znaczy, że jeśli chcemy spłacić jakieś zobowiązania kredytowe czy prywatne, kupić wymarzone auto, motocykl, zapłacić za kursy zawodowe lub inne, podratować budżet domowy, nabyć coś okazyjnie oraz np. otrzymać przy tej okazji jeszcze gotówkę do ręki, to to jest kredyt, który to wszystko umożliwi.
  2. Zabezpieczenie kredytu to nie problem. Nie trzeba zastawiać majątku osobistego lub prosić o poręczenie rodzinę bądź znajomych. Kredyt taki nie wymaga zabezpieczenia.
  3. Wymarzona rata – raty można ustalić, skracając lub wydłużając okres kredytowania. Maksymalny okres kredytowania to 10 lat.
  4. Zabezpieczenie rodziny – spłatę takiego kredytu możemy zabezpieczyć, ubezpieczając się na życie. Bank ma przygotowaną taką propozycję.
  5. Waluta zarobkowania – nie ma znaczenia. Ważne jest, aby dochody wpływały na konto w Polsce.

ZAPRASZAM

Proszę zadzwonić, a przyjadę do Państwa z drukami banku, przedstawię przeliczenie zdolności kredytowej i wysokość raty kredytowej. Dopilnuje sprawy, abyście Państwo mogli szybko zrealizować swoje potrzeby. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz umieszczony poniżej.

Zapraszam do odwiedzenia zakładki „Pytania i odpowiedzi”, gdzie zamieszczam ciekawe zagadnienia związane z kredytami.

Przykładowe pytanie:

 

Jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego?

Czy można wziąć taki kredyt w 2 bankach?

Spotkałem się z kilkoma przypadkami, gdzie kwota 200.000 PLN jest niewystarczająca. Jeden z Klientów potrzebował spłacić rodzinę, aby przejąć w całości majątek odziedziczony po rodzicach. Takie sytuacje zdarzają się nieraz. W przypadku tego Klienta naglił termin, jaki mu dali pozostali członkowie rodziny, a dodatkowo musiał wracać do pracy w Wielkiej Brytanii.

Kredyt został mu przydzielony w kwocie 270.000 PLN w jednym banku i udało się wszystko załatwić. Jeżeli są większe potrzeby na wyższą kwotę, to trzeba się przyjrzeć, czy czasem nie możemy ich zrealizować innym kredytem, który będzie rozłożony na dłuższy okres.

Ze swego doświadczenia zawodowego mogę powiedzieć, że im lepiej wspólnie z Klientem zdiagnozujemy wszystkie aspekty sprawy, tym bardziej dopasujemy kredyt lub kredyty do potrzeb i celów do zrealizowania. Jeżeli jest konieczność zaciągnięcie 2 kredytów i jest zdolność, to wydaje się, że nie ma przeszkód. Żeby się to udało, trzeba to odpowiednio przeprowadzić.

Dlatego zawsze jest potrzebny nasz kontakt i możliwie najlepsza współpraca i zrozumienie. Zapraszam do kontaktu...

 

Kredyt gotówkowy dla wszystkich

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

Kredyt dobry na wszystko!!! Wysokość 300.000,- PLN!!! Bez zabezpieczenia!!!
Czy to możliwe?

Kupując mieszkanie czy dom, budując dom czy lokal użytkowy sposobem gospodarczym lub przez dewelopera – bank bardzo chętnie osobie fizycznej czy firmie udziela kredytu, ale nabywana nieruchomość staje się zabezpieczeniem kredytu. Lub...
Jeśli np. kupujemy samochód w salonie, nie mając całej potrzebnej kwoty, pojazd jest przedmiotem zastawu.

polskie pieniadze A jak jest w przypadku, gdy potrzebujemy kredytu np. na:
- kursy zawodowe,
- wkład własny do kredytu hipotecznego,
- zakup samochodu, motocykla,
- spłatę drogich zobowiązań,
- remont domu, mieszkania,
- bieżące potrzeby w firmie,
- nagłe potrzeby w budżecie domowym,
- pomoc dla naszych dzieci, rodziców,
- okazyjny zakup nieruchomości,
lub każdy inny cel...

W takim przypadkach kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń rzeczowych oraz bez poręczeń innych osób jest idealnym rozwiązaniem.

Jakie cechy ma taki kredyt?

- Na każdy cel!
Tym kredytem możemy zrealizować prawie każde nasze cele.
- Minimum dokumentów!
Dowód osobisty, legitymacja zawodowa, oświadczenie nasze o uzyskiwanym dochodzie, czasem wydruk z konta i już.
- Brak zabezpieczenia kredytu!
Nie wiąże się on z szukaniem zabezpieczenia na jakimś naszym majątku lub poręczeniu osoby trzeciej.
- Czas uzyskania!
Kredyt gotówkowy możemy otrzymać w 1-2 dni.
- Okres kredytowania!
Jest udzielany na dosyć długi okres maks. do 10 lat.
- Raty!
Kredyt taki spłacamy w ratach równych lub malejących.
- Wcześniejsza spłata!
Możemy spłacić taki kredyt szybciej, niż wynika to z umowy kredytowej i nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami dla nas.

Co zyskujemy, korzystając z takiego formy finansowania naszych planów i potrzeb?

Przyglądając się cechom tego kredytu, możemy powiedzieć, że:
Każdy cel – kredytem tym zrealizujemy każde swoje marzenie i plany
Minimum dokumentów – nie trzeba kompletować dokumentów do kredytu – dokumenty, jakie są potrzebne to właściwie tylko druki bankowe do wypełnienia i drukuję historię z mojego konta.
Czas realizacji 1-2 dni gwarantuje, że zrealizujemy nasz wymarzony cel – oznacza to, że kupimy coś w okazyjnej cenie lub ktoś nas nie wyprzedzi i z zakupem; nie stresuje się czy uda mi się dostać kredyt jak to jest np. przy 1-miesięcznym oczekiwaniu na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Możliwość ustalenia raty – wygoda w wyborze wysokości raty (arty równe lub malejące) – można dostosować wysokość raty i czas, jak szybko będę spłacał kredyt
Brak kosztów przy wcześniejszej spłacie – brak prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu w przeciwieństwie np. do kredytów hipotecznych i firmowych, gdzie banki przez przynajmniej 2-5 lat pobierają dodatkowe prowizje za wcześniejszą spłatę kredytu.

Jak uzyskać taki kredyt w 1-2 dni?

Można by sobie wyobrazić taką sytuację, chcę (..............tu proszę wpisać swój cel do zrealizowania, np. chcę kupić ....), dzwonię do pana Andrzeja Bobrowskiego, spotykamy się, podpisujemy wniosek oraz oświadczenie o dochodach, daj też wydruk z konta, jeśli potrzeba, nie szukamy pomocy w znalezieniu zabezpieczenia, czekamy 1-2 dni, podpisuję umowę i otrzymujemy gotówkę.

.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażona zgoda jest dobrowolna, ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania zgody w dowolnym momencie i formie (np. email: ab@kredytna.info), a także do żądania usunięcia danych, ich przeniesienia, wglądu i aktualizacji.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez All Kredyty Andrzej Bobrowski, w celu realizacji odpowiedzi na mój kontakt, w tym przesłania oferty usług lub innych informacji handlowych, jeżeli tego dotyczy moje zapytanie.

Zgadzam się:(*)
Nieprawidłowe dane

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Temat
Nieprawidłowe dane

Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Przepisz liczby(*)
Przepisz liczby ZMIEŃ LICZBY Nieprawidłowe dane

KONTAKT

ALL EKREDYTY
Ekspert kredytowy Andrzej Bobrowski
Doradztwo Finansowe – Kredyty
Ul.Pomorska 134/136 M 43
91-403 Łódź


Tel. kom. +48 601 860 370

Adres e-mail: andrzej.bobrowski@all-kredyty.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00

SPECJALISTA KREDYTOWY

Kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe, pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty hipoteczne walutowe.

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE. NIE POBIERAM PROWIZJI OD KLIENTÓW.

NIP 725 164 23 08

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©. Specjalista kredytowy Andrzej Bobrowski
POLITYKA PRYWATNOŚCI