config

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

strzalka15Quality

dyplom 2 Jestem specjalistą na rynku kredytów firmowych, hipotecznych, walutowych i gotówkowych. Moje blisko 15-letnie doświadczenie w doradzaniu Klientom i prowadzeniu ich spraw, pozwoliło mi na wypracowanie profesjonalnego i odpowiedzialnego podejścia do realizacji Państwa zamierzeń.

Ponieważ sprawy finansowe są najważniejsze dla przyszłości i bezpieczeństwa moich Klientów, w swych działaniach kieruję się maksymalizacją swych dążeń w celu jak najwyższej satysfakcji Klientów.

Co jest najważniejsze dla moich Klientów? Czego mogą spodziewać się Klienci podczas współpracy ze mną?

Jest to szereg działań, które można scharakteryzować w kilku słowach. Jednak doskonale ilustrują one oczekiwania Klientów i mój warsztat pracy, który ciągle doskonalę.

Indywidualne podejście – każdy Klient i jego sprawa wymaga zawsze indywidualnego podejścia, dlatego obustronne maksymalne zaangażowanie jest wymagane do osiągnięcia zamierzonego celu – uzyskania kredytu.

Dyskrecja – sprawy Klienta prowadzę z zachowaniem 100% dyskrecji. Prowadzę tak rozmowę, aby Klient zdobył takie przekonanie i powierzył mi prowadzenie procesu uzyskania kredytu – realizacji swojego celu.

Zrozumienie – ktoś kiedyś powiedział: słowa są źródłem nieporozumień. Można inaczej to ująć: zrozumienie, o co chodzi naszemu rozmówcy, jest wielką sztuką i wymaga obustronnej dobrej woli, aby nasze myśli przekazywane odbiorcy spowodowały u niego przedstawienie tego samego obrazu i informacji, którą my mamy w swoim wyobrażeniu i swoim zamyśle.
Dlatego w trakcie rozmowy upewniam się, czy zrozumiałem Klienta i czy mój odbiorca nie ma wątpliwości lub niejasności.

Cierpliwość – okazuję opanowanie i spokój, słucham z uwagą. Tego samego oczekuję od Klienta. Taka postawa wynika z mojego doświadczenia, które mi mówi, że życie odkrywa przed nami wciąż niepoznane jeszcze zależności i zdarzenia, które wymagają od nas właśnie cierpliwości w takich nieprzewidzianych sytuacjach.

Uczciwość i rzetelność – przedstawianie stanu faktycznego, dotrzymywanie obietnic i konsekwentne działanie to wartości, na które trzeba solidnie i nieustannie pracować. Uczciwość i rzetelność to fundament, to najwspanialsze nasze cechy, które przekonują i budują nasze zaufanie. Dlatego świadom tego, że przysłowiowa „ kropla dziegciu” może stanowczo lub często całkowicie popsuć relację z Klientem dokładam wszelkiej staranności, aby moi klienci mieli do mnie zaufanie i polecali mnie swoim znajomym.

Poszanowanie czasu – zawsze staram się być na umówiony czas, być przygotowanym do spotkania, rzetelnie informować Klienta o terminie załatwienia kredytu, na spotkanie przeznaczam tyle czasu, ile wymaga dobro załatwienia sprawy Klienta. Dojeżdżam do Klienta. Poszanowanie czasu to też umiejętność powiedzenia czy np. na dany dzień sprawa kredytu dla Klienta ma szanse na pozytywne załatwienie.

Zaangażowanie – opierając się na swojej całej wiedzy i doświadczeniu zawodowemu, angażuję się w sprawę Klienta. Jeśli wymaga tego sprawa, wspólnie z Klientem poszukuję rozwiązania, pomagam na każdym etapie wnioskowania o kredyt.,

Najkorzystniejsze rozwiązanie – wspólnie z Klientem opracowujemy najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno proceduralne, jak i kosztowe. Możliwie najkorzystniejsze rozwiązanie uwzględnia to, co Klient realizuje w tym momencie oraz to, co zamierza zrealizować w przyszłości.

Serwis "po" – Klienci mają ze mną kontakt nie tylko do momentu wypłaty kredytu, lecz również po jego uzyskaniu.

Zachęcam do współpracy i bezpośredniego kontaktu!

 

.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażona zgoda jest dobrowolna, ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania zgody w dowolnym momencie i formie (np. email: ab@kredytna.info), a także do żądania usunięcia danych, ich przeniesienia, wglądu i aktualizacji.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez All Kredyty Andrzej Bobrowski, w celu realizacji odpowiedzi na mój kontakt, w tym przesłania oferty usług lub innych informacji handlowych, jeżeli tego dotyczy moje zapytanie.

Zgadzam się:(*)
Nieprawidłowe dane

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Temat
Nieprawidłowe dane

Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Przepisz liczby(*)
Przepisz liczby ZMIEŃ LICZBY Nieprawidłowe dane

KONTAKT

ALL EKREDYTY
Ekspert kredytowy Andrzej Bobrowski
Doradztwo Finansowe – Kredyty
Ul.Pomorska 134/136 M 43
91-403 Łódź


Tel. kom. +48 601 860 370

Adres e-mail: andrzej.bobrowski@all-kredyty.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00

SPECJALISTA KREDYTOWY

Kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe, pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty hipoteczne walutowe.

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE. NIE POBIERAM PROWIZJI OD KLIENTÓW.

NIP 725 164 23 08

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©. Specjalista kredytowy Andrzej Bobrowski
POLITYKA PRYWATNOŚCI