config

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

strzalka15Kredyt gotówkowy dla Dentystów (Lekarzy Stomatologów)

Czy kredyt gotówkowy dla Lekarzy Stomatologów – Lekarzy Dentystów zawiera jakiś środek znieczulający?
Czy Dentysta, starając się o kredyt na dowolny cel lub wiele celów, może liczyć na uproszczoną ścieżkę?

kredyt gotowkowy dla dentystow Kiedyś siedząc na fotelu u mojego, można powiedzieć rodzinnego Dentysty (Chirurga Stomatologa), przed zabiegiem usunięcia zęba, powiedziałem: mam ciężką pracę i jeszcze dziś muszę wrócić do banku do pracy. Dlatego proszę o bardzo dobre znieczulenie, abym prawie nie zauważył tego zabiegu. Moja prośba spotkała się z uśmiechem lekarza i krótkim komentarzem: „taki duży, a boi się jak małe dziecko”. Na szczęście wiedziałem, że jestem w dobrych rękach i po zabiegu też to się potwierdziło.

Każdy wie, że niezależnie od zawodu, chcemy chodzić do sprawdzonych specjalistów, aby załatwiać swoje sprawy. Chcemy, aby to nas nie bolało, nie kosztowało dużo czasu i aby efekt był taki, jaki się spodziewamy.

Ja w swej pracy dokładam wszelkich starań, aby moi Klienci niezależnie od zawodu, czy statusu społecznego, czy finansowego, otrzymali to, o czym ich informuję i aby chcieli polecać mnie jako specjalistę w sprawach kredytów osobistych i firmowych.

A odpowiadając na pytanie o kredyt gotówkowy dla Stomatologów nie boli, ponieważ:

 1. Bank nie żąda dokumentów finansowych, a jedynie podpisania formularzy bankowych oraz wpisu w rejestrze Naczelnej Izby Lekarskiej.
 2. Nie trzeba fatygować się osobiście i jechać do banku – po naszym kontakcie telefonicznym, to ja spotykam się z Państwem. Dojeżdżam do Państwa do pracy lub do domu.
 3. Bank rozpatrzy wniosek i przygotuje umowę w maks. 1-2 dni robocze (to taki okres znieczulenia).

W tym momencie nasuwają się pytania:

 1. A co z dochodami?
  Otóż odpowiem: okazywanie się dochodami, jakie uzyskują Państwo, nie jest potrzebne, ponieważ mogę zaproponować kredyt na oświadczenie.
 2. A jaka jest możliwa najwyższa kwota kredytu i czy potrzebne jest zabezpieczenie?
  Wydaje się to niemożliwe, ale bank może udzielić nawet do 300.000 PLN kredytu na dowolny cel lub wiele celów, bez potrzeby zabezpieczania się na majątku, czy poręczeniu osób trzecich.
 3. Czy środki z tego kredytu można przeznaczyć np. na cele związane z wykonywaniem działalności gospodarczej, której przedmiotem jest usługa medyczna ?
  Bank udzielając kredytu, nie pyta się nas we wniosku kredytowym, na jaki cel wnioskujemy o kredyt. Często zdarza się, że gabinety stomatologiczne znajdują się w miejscu zamieszkania. Dlatego bardzo trudno jest Stomatologom oddzielić sprawy wykonywania swego zawodu od życia prywatnego i np. zrobić remont mieszkania, czy domu oddzielnie. Taka sama sytuacja jest w przypadku samochodu czy np. spłatą zobowiązań prywatnych i firmowych. Można powiedzieć, że środki uzyskane z kredytu są do naszej swobodnej dyspozycji. W trakcie naszej rozmowy podczas spotkania udzielę wyczerpujących odpowiedzi na każde, nawet najbardziej szczegółowe pytanie.

Zapraszam

Proszę zadzwonić, a przyjadę do Państwa z drukami banku, przedstawię przeliczenie zdolności kredytowej i wysokość raty kredytowej. Dopilnuje sprawy, abyście Państwo mogli szybko zrealizować swoje potrzeby. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz umieszczony poniżej.

Zapraszam do odwiedzenia zakładki „Pytania i odpowiedzi”, gdzie zamieszczam ciekawe zagadnienia związane z kredytami.

Przykładowe pytania:

 

Czy w przypadku wolnych zawodów, za jaki bank uważa Lekarzy Dentystów, są również ułatwienia w uzyskaniu kredytu firmowego na kwotę np. 500.000?

Czym charakteryzuje się taki kredyt?

Czy przy braku dochodu można się strać o taki kredyt?

Pytania te można by określić jako zapytanie o wymarzony kredyt – a odpowiedź na nie jest w każdym przypadku pozytywna. Jak wygląda taki wymarzony kredyt, opiszę w kilku następujących punktach:

 1. Czas uzyskania – do 24 godzin. Już brzmi rewelacyjnie.
  Jak jest to ważne, przekonał się jeden moich z ostatnich Klientów, który nabywał po jeszcze obniżonej cenie lokal od dewelopera. Kończyła data obowiązywania umowy przedwstępnej, a bank, w który złożył wniosek o kredyt inwestycyjny, poprosił o wyjaśnienie dewelopera dotyczące różnic w metrażu lokalu. Całość sprawy skończyła się pozytywnie, ponieważ Klient również Lekarz, otrzymał z moją pomocą kredyt właśnie w 2 dni.
 2. Brak zabezpieczenia na nieruchomości. To ogromna zaleta. Dlaczego?
  Nieruchomość nabywana za pomocą takiego kredytu może być wynajmowana, swobodnie i w każdej chwili sprzedana, nie wymaga uzgodnień z bankiem, co do jej wykończenia. Może stanowić zabezpieczenie do innego kredytu, może być również udziałem do wniesienia w spółkę. Możemy również taką nieruchomość wprowadzić lub zakupić na firmę i uzyskiwać korzyści podatkowe.
 3. Zdolność kredytowa/oświadczenie o dochodach – jak ważne jest to szczególnie dla lekarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność gospodarczą, nie trzeba mówić. Otóż tutaj również miło mi poinformować, że mogę zaproponować kredyt, który nie wymaga okazania się dochodem na PIT lub zaświadczeniu. Mogę Państwu zaproponować kredyt na oświadczenie.
 4. Okres kredytowania/niska rata.
  Kredyt taki można dodatkowo rozłożyć sobie na maksymalny okres 12 lat. Długi okres kredytowania to możliwość ustalenia możliwie najodpowiedniejszej lub najniższej raty. A to jest bardzo ważne, szczególnie gdy dany lokal trzeba wyposażyć, rozreklamować i poczekać min. 12 m-cy, żeby zaczął przynosić dochody na zadowalającym poziomie.
 5. Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu.
  Ze względów praktycznych konieczne jest nasze spotkanie, ponieważ przy braku znacznych obciążeń, będziemy mogli ograniczyć się do wypełnienia druków bankowych.

 

Kredyt gotówkowy dla wszystkich

Masz pytanie... zapraszam – wypełnij formularz

Kredyt dobry na wszystko!!! Wysokość 300.000,- PLN!!! Bez zabezpieczenia!!!
Czy to możliwe?

Kupując mieszkanie czy dom, budując dom czy lokal użytkowy sposobem gospodarczym lub przez dewelopera – bank bardzo chętnie osobie fizycznej czy firmie udziela kredytu, ale nabywana nieruchomość staje się zabezpieczeniem kredytu. Lub...
Jeśli np. kupujemy samochód w salonie, nie mając całej potrzebnej kwoty, pojazd jest przedmiotem zastawu.

polskie pieniadze A jak jest w przypadku, gdy potrzebujemy kredytu np. na:
- kursy zawodowe,
- wkład własny do kredytu hipotecznego,
- zakup samochodu, motocykla,
- spłatę drogich zobowiązań,
- remont domu, mieszkania,
- bieżące potrzeby w firmie,
- nagłe potrzeby w budżecie domowym,
- pomoc dla naszych dzieci, rodziców,
- okazyjny zakup nieruchomości,
lub każdy inny cel...

W takim przypadkach kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń rzeczowych oraz bez poręczeń innych osób jest idealnym rozwiązaniem.

Jakie cechy ma taki kredyt?

- Na każdy cel!
Tym kredytem możemy zrealizować prawie każde nasze cele.
- Minimum dokumentów!
Dowód osobisty, legitymacja zawodowa, oświadczenie nasze o uzyskiwanym dochodzie, czasem wydruk z konta i już.
- Brak zabezpieczenia kredytu!
Nie wiąże się on z szukaniem zabezpieczenia na jakimś naszym majątku lub poręczeniu osoby trzeciej.
- Czas uzyskania!
Kredyt gotówkowy możemy otrzymać w 1-2 dni.
- Okres kredytowania!
Jest udzielany na dosyć długi okres maks. do 10 lat.
- Raty!
Kredyt taki spłacamy w ratach równych lub malejących.
- Wcześniejsza spłata!
Możemy spłacić taki kredyt szybciej, niż wynika to z umowy kredytowej i nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami dla nas.

Co zyskujemy, korzystając z takiego formy finansowania naszych planów i potrzeb?

Przyglądając się cechom tego kredytu, możemy powiedzieć, że:
Każdy cel – kredytem tym zrealizujemy każde swoje marzenie i plany
Minimum dokumentów – nie trzeba kompletować dokumentów do kredytu – dokumenty, jakie są potrzebne to właściwie tylko druki bankowe do wypełnienia i drukuję historię z mojego konta.
Czas realizacji 1-2 dni gwarantuje, że zrealizujemy nasz wymarzony cel – oznacza to, że kupimy coś w okazyjnej cenie lub ktoś nas nie wyprzedzi i z zakupem; nie stresuje się czy uda mi się dostać kredyt jak to jest np. przy 1-miesięcznym oczekiwaniu na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Możliwość ustalenia raty – wygoda w wyborze wysokości raty (arty równe lub malejące) – można dostosować wysokość raty i czas, jak szybko będę spłacał kredyt
Brak kosztów przy wcześniejszej spłacie – brak prowizji przy wcześniejszej spłacie kredytu w przeciwieństwie np. do kredytów hipotecznych i firmowych, gdzie banki przez przynajmniej 2-5 lat pobierają dodatkowe prowizje za wcześniejszą spłatę kredytu.

Jak uzyskać taki kredyt w 1-2 dni?

Można by sobie wyobrazić taką sytuację, chcę (..............tu proszę wpisać swój cel do zrealizowania, np. chcę kupić ....), dzwonię do pana Andrzeja Bobrowskiego, spotykamy się, podpisujemy wniosek oraz oświadczenie o dochodach, daj też wydruk z konta, jeśli potrzeba, nie szukamy pomocy w znalezieniu zabezpieczenia, czekamy 1-2 dni, podpisuję umowę i otrzymujemy gotówkę.

.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażona zgoda jest dobrowolna, ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania zgody w dowolnym momencie i formie (np. email: ab@kredytna.info), a także do żądania usunięcia danych, ich przeniesienia, wglądu i aktualizacji.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez All Kredyty Andrzej Bobrowski, w celu realizacji odpowiedzi na mój kontakt, w tym przesłania oferty usług lub innych informacji handlowych, jeżeli tego dotyczy moje zapytanie.

Zgadzam się:(*)
Nieprawidłowe dane

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Telefon(*)
Nieprawidłowe dane

Temat
Nieprawidłowe dane

Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Przepisz liczby(*)
Przepisz liczby ZMIEŃ LICZBY Nieprawidłowe dane

KONTAKT

ALL EKREDYTY
Ekspert kredytowy Andrzej Bobrowski
Doradztwo Finansowe – Kredyty
Ul.Pomorska 134/136 M 43
91-403 Łódź


Tel. kom. +48 601 860 370

Adres e-mail: andrzej.bobrowski@all-kredyty.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00

SPECJALISTA KREDYTOWY

Kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe, pożyczki gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty hipoteczne walutowe.

MOJE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE. NIE POBIERAM PROWIZJI OD KLIENTÓW.

NIP 725 164 23 08

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©. Specjalista kredytowy Andrzej Bobrowski
POLITYKA PRYWATNOŚCI